COM.KOMFORT SET DOUBLE SONYA

Ofertë

32,500L 12,170L

Gjendja Nuk ka sasi

Out of stock

SKU: 8680108024492 Kategoritë ,

Përshkrimi

Një set me elemente shtesë për t’jua bërë më të lehtë zgjedhjen më të mirë për dhomën tuaj. Ofron rehati, është vetajrosës, i lehtë për tu mbajtur dhe I qëndrueshëm. I përbërë nga materiali 100% pambuk, ju mundëson ambient higjenik, larg alergjive dhe baktereve.
Veçantia e këtij seti qendron tek jorgani, që vjen me të njejtin model si të çarçafëve, duke i dhënë mundësinë e përdorimit më të gjërë; si jorgan dhe si mbulesë.

 

Comodita komplet set Rihanna double

Përmban: 
-Mbulesë shtrati dekorative 240×220
-Mbeshtjelles jorgani 200×220
-Çarçaf 240×260
-Mbështjellës standart jastëku 50×70 (4 cope)

Informata më të detajuara

Karakteristikat

– E përbërë nga 100% me structure pambuku
– Mik I lëkurës suaj
– E butë në prekje
– Vetajrosës
– Vjen me ekstra Jorgan.
– Mik i ambientit
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C

Seti përmbanë

1 X çarçafë dysheku (240X260)
1 X mbështjellës jorgani (220X230)
1 X Jorgan në dizajnin e njejtë
4 X këllëf jastëku (50X70)