COMODITA ULËSE DEKORATIVE 6 COPË

1,190L

Gjendja Ka sasi

3549 in stock

Përshkrimi

COMODITA ULËSE DEKORATIVE 45x45x4cm

Comodita Home ju prezanton aksesorët e rinj të dhomës.
Comodita Ulëse Dekorative 45x45x4cm – dekor i veçantë që sjell ngjyra në ambientet tuaja.

  • E përkryer për karriget e tryezës së bukës në kuzhinë.
  • E përshtatshme edhe për ato në oborrin e shtëpisë, apo edhe karrige të kafeterive.
  • E përbërë prej materialit të cilësisë së lartë, ju ofron butësi dhe rehati.
  • E krijuar për të qëndruar stabile në karrige, pa lëvizur.