JASTEK LAVANDER

Ofertë

1,200L 600L

Gjendja Ka sasi

112 in stock

SKU: 33 Kategoritë ,

Përshkrimi

Jasteku Lavander perbehet nga shpuza standard  70%  dhe  30 % memory. Shtofi i jastekut eshte i perbere nga mikrofibra LAVANDER.