JORGAN COMFORT BRUSHED TWILAIGHT MAUVE

Ofertë

3,790L4,490L

Gjendja Nuk ka sasi
Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Përshkrimi

JORGAN COMFORT BRUSHED TWILAIGHT MAUVE
Dimensioni: 160x200cm dhe 200x200cm
Bëni gjumë të rehatshëm çdo natë, me jorganin Comfort Brushed TWILAIGHT MAUVE, të cilin e gjeni në Comodita Home. Falë materialit të cilësisë së lartë, jorganin mund ta përdorni gjatë katër stinëve të vitit.

Jorgani ju ofron gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm, pa e rënduar trupin. Është super i butë, anti-alergjik, anti-bakterial dhe tejet i qëndrueshëm gjatë kalimit të viteve.

I përshtatet lëvizjeve të trupit gjatë natës.

Informata më të detajuara

Jorgan

160×200, 200×200