JORGAN COMODITA MEDIUM-LINE

Ofertë

1,490L4,868L

Gjendja Nuk ka sasi

Jorgan Super I Butë Dhe Antialergjik. Me Mbushje Fibrash Dhe Mbështjellës Mikrofibrash, Ato Janë Ngrohëse Të Mira Pa Bartur Peshë Të Rëndë. Freski, Rehati Dhe Mbrojtje Të Gjumit Tuaj.

Në Këtë Linjë Bëjnë Pjesë:

Jorgan Dhe Jastëk Medium Line

Jorgan Dhe Jastëk High Line

Jorgani 2 shtresorë i përshtatshëm për të gjitha stinët e vitit.

Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Përshkrimi

Dimensionet:

Jorgan comodita medium line 200x220cm

Jorgan comodita medium line 200x200cm

Jorgan comodita medium line 160x200cm

Jorgan comodita medium line 160x200cm

Informata më të detajuara

Jorgam Medium Line

160×200, 200×200, 160×220, 200×220