SET FILXHANËSH KAFEJE VINTAGE VINTAGE MARBLE

2,580L

Gjendja Nuk ka sasi

Filxhanët e kafesë Vintage Marble prezantojnë formën e veçantë të hijeshisë aristokrate me të cilën shërbimi i kafesë bëhet i paharrueshëm. Forma e rrumbullakosur e theksuar me vijën me shkëlqim, lejon aromën dhe shijen e kafesë të ekspozohen natyrshëm. Materiali i fortë i porcelanit të bardhë e bënë këtë set jetëgjatë dhe shumë të lehtë për t’u mirëmbajtur.

Out of stock

SKU: 3902049280337 Kategoritë ,

Përshkrimi

Seti përmban 12 pjesë: 6x filxhanë dhe 6x pjatëza.