SET PJATASH COMODITA MATURE

Ofertë

10,690L 3,990L

Gjendja Ka sasi

Seti i pjatave Comodita Mature njihet për ngjyrimin e ngrohtë, që i jep fokus të veqantë ushqimit kur servohet. Pikturimet e luleve në pjesët e setit, sjellin natyrshëm vijat verore, çka i bënë të përshtatshme për drekimet e përditshme apo rastet e veqanta. Seti e pjatave Comodita Mature është i punuar nga porcelani i bardhë cilësor dhe ka 31 pjesë:
6x Pjata për Ushqim
6x Pjata për Supë
6x Pjata për Ëmbëlsirë
6x Filxhanë
6x Pjatëza për Filxhanë
1x Pjatë të Thellë Sallate

137 in stock

SKU: 3907489170682 Kategoritë , ,