SET PJATASH PORCELANI RED ROSE 18 PJESE

Ofertë

4,975L 1,490L

Gjendja Ka sasi

Seti I Pjatave Red Rose Ne Comodita Home

Enë Të Rafinuara Porcelani Në Modele Joshëse Dhe Stil Elegant

Shtoji hijeshnë tryezës me setet e pjatave Comodita 18 pjesëshe.

32 in stock

SKU: 5310233005501 Kategoritë ,

Përshkrimi

Set pjatash porcelani – 18 pjesë

6 pjata për servirjen e ushqimit ushqimit

6 pjata për supë

6 pjata për ëmbelsirë