TAVË QERAMIKE

Ofertë

1,090L1,590L

Gjendja Ka sasi
Clear
SKU: N/A Kategoritë ,

Përshkrimi

TAVË ÇERAMIKE 30x17x6CM dhe 38x21x7CM

Informata më të detajuara

TAVE

38X21X7, 30X17X6