VALIXHE REGENT L-NGJYRË KAFE

Ofertë

20,420L 6,490L

Gjendja Nuk ka sasi

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është githçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën më të re të valixheve Regent të cilat i gjeni në tri madhësi dhe në dy ngjyra, me mundësi zgjerimi deri në 20%.

Out of stock

SKU: 5310233007789 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Cilësohen me rrota dyfishe lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë, dhe të pajsura me zinxhirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në dorezat kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve dhe me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV.