VALIXHE REGENT-S NGJYRË E ZEZË-HIRI

Ofertë

9,480L 4,590L

Gjendja Nuk ka sasi

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës, apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është gjithçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën më të re të valixheve Regent të cilat vijnë në tri madhësi dhe në dy ngjyra , me mundësi zgjerimi deri në 20%.

Out of stock

SKU: 5310233007109 Kategoritë , ,

Përshkrimi

Janë të përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe ato gjatë fundjavës. Cilësohen me rrota dyfishe, lehtësisht të lëvizshme në 360 shkallë të pajisura me zingjirë të qëndrueshëm. Çantat e udhëtimit Regent mund t’i mbani edhe në dorë në dorezat kompakte ergonomike. Janë rezistente ndaj rënieve me kualitet të jashtëzakonshëm të testuar nga TUV. Dimensionet e valixhes janë: 55x35x20cm